ללכת לסרט קרוב לבית זה הכי כיף שיש!
לצאת ספונטנית סתם כי בא לנו… ולהיכנס לקולנוע חדש, מרווח ואיכותי.
עכשיו אפשר לצלול לתוך הסיפור, להזדהות עם הגיבור
לבכות ולצחוק יחד עם הדמויות
להתמכר לסאונד המשוגע
לתמונה המהפנטת
לשבת בכיף בכיסא הרחב והנוח
להשאיר את החיים בחוץ ולהתנתק מהעולם לשעתיים
אז אפשר להזמין אתכם לסרט?

סינמה סיטי בנתניה בנוי לתת לכם את החוויה המושלמת במחיר המצחיק של כרטיס קולנוע.
מי מאיתנו לא אוהב ללכת לסרט בקולנוע? הבילוי המהנה ,היציאה מהשגרה ובילוי עם המשפחה, החברים או סולידי עם בני הזוג. להיכנס לאולם הרחב אחרי שקנינו לנו דלי פופקורן גדול עם שתייה, ואולי איזה חטיף מתוק. למצוא את השורה והכיסא שלנו, להתיישב ולראות איך שורה אחרי שורה אנשים נכנסים בדיוק כמונו עם הפופקורן והשתייה, מאתרים להם בזריזות ולפעמים באיטיות חיננית את המקומות שלהם, וכולנו מחכים יחד שהאור יכבה והקסם יתחיל.
אפשר להפליג לארצות רחוקות, לעולמות אחרים, להיכנס לעולם מלא פנטזיה או להתחבר לגיבורי אקשן או גיבורי על, לצחוק בקומדיה מטורפת או להזיל דמעה בדרמה נוגעת ללב.
החוויה לא תהיה שלמה ללא מקרן איכותי וסאונד לא מהעולם הזה, הטכנולוגיה האחרונה בתחום הקולנוע שנמצאת אצלנו בסינמה סיטי נתניה. המערכות החדשות והמשוכללות מספקות הקרנה ברמה מטורפת, יש פה שימוש לראשונה בארץ בטכנולוגיית קרני לייזר, מדובר על השקעה של מליונים! כולל מערכת סאונד בתוך המושבים ואפילו תזוזה בהתאם לקורה בסרט.
פעם כדי לקבל את חווית הצפייה הזאת היינו צריכים תושבי השרון לכתת רגלינו למרכז או לצפון אבל כיום ניתן להגיע למתחם הסינמה סיטי בנתניה וליהנות מחוויית צפייה שעולה על כל מקום אחר.
אז בפעם הבאה שתחפשו איך להעביר ערב נעים, זרקו על עצמכם משהו קז'ואל ובואו לסינמה סיטי נתניה – אנחנו כאן בשביל להעניק לכם ערב של כיף וחיוכים, רק תבחרו מה אתם רוצים לראות והזמינו כרטיס בדיוק במקום שאתם רוצים לשבת.
עם קולנוע כזה טוב – אפילו את הפרסומות כיף לראות!

שתפו ברשת:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
  • שעות פעילות

ימים א-ה 09:00-21:30
יום ו׳ 09:00- 14:30

שבת 10:00-22:00

  • פתוח בשבת?
  • כן
  • *2157
  • לינק לאתר